Hladať
Products
Rezervovaný/PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 2i byt, 61 m2, balkón, komora, výťah, Hollého ul.
123 000 €
PNORF – novostavba 4i RD, pozemok 368 m2, terasa, ul. Ľ. Podjavorinskej, Šulekovo - Hlohovec
185 000 €
PNORF – stavebný pozemok, 800 m2, šírka 17 m, betónová cesta, Pastuchov
43 000 €
Dvojdom s výhodami samostatného bungalovu v cene 269.000€
269 000 €
PNORF – luxusná 6i vila v lese nad priehradou na južnom svahu M. Karpát, 586 m2, pozemok 1367 m2, Mo
Cena dohodou
PNORF – stavebný pozemok, 505 m2, Bernolákova ul.
104 998 €
2 izb. byt, EXNÁROVA ul.
177 900 €
novo zrekonštr. 4 izb. byt, FEDÁKOVA ul.
244 900 €
4 izbový rodinný dom s nádychom stredomoria v Rovinke
449 000 €
4 izbový rodinný dom s nádychom stredomoria v Rovinke
484 000 €
Exkluzívne PNORF – st. pozemky so sieťami a cestou, od 467 m2, od 50,-€/m2, Dolné Otrokovce
23 350 €
PNORF – novostavba 14 garáží s pozemkom a el. prípojkou, od 19 m2, Koperníkova ul.
20 000 €
PNORF – kompl. zrekonštruovaný 3i byt, 2x pivnica, nez. vykurovanie, Nádražná ul.
125 000 €
PNORF – novostavba 4i RD s terasou, 128 m2, pozemok 465 m2, Váh, termálne kúpalisko, Koplotovce
185 000 €
PNORF – 3i RD + 1i domček, garáž, 145 m2, pozemok 1063 m2, H. Otrokovce
139 900 €
PNORF – investičný 1i byt s pivnicou v lyžiarskom stredisku Jasná
140 000 €
PNORF – samostatná 11i budova, 275 m2, pozemok 1317 m2, garáž, sklad, Kukučínova ul.
325 000 €
Dvojdom s výhodami samostatného bungalovu v ŠTANDARDE za 284.000€
284 000 €
PNORF – investičná príležitosť: hotel, rod. dom, rekr. chata, vínna pivnica, pozemok 37645 m2, Stará
Cena dohodou
2-izb. byt v tehlovom dome, Družicová, Ružinov, balkón
215 000 €